2015. május 30., szombat

Kiváló idő fogadta a Tamási Kupa 2015. évi versenysorozat 2. fordulójára érkezett versenyzőket a módosított időpontban május 30-án, akik sajnos igen kevesen voltak.
A verseny a Szent István Park melletti kerékpárút szakasz - Termál utca - Dám utca körön zajlott le.
A szokásos éremdíjazás mellé csokiszelet ajándékot kapott minden versenyző, kísérő és segítő.
Köszönjük a segítők munkáját, akik a verseny útvonalát és a versenyt felvezetéssel és kíséréssel biztosították.
Gratulálunk a versenyeredményekhez!
A forduló és az összetett jelenlegi állása mellékelve.
Szívesen várunk mindenkit a következő fordulóra június 27-én 10:00 órakor a Tamás Kerékpáros Pályára (Sport utca)

2015. május 22., péntek

Tamási Kupa 2. forduló új időpontban!!!

Figyelem!

Sajnos a várható kedvezőtlen időjárás miatt a Tamási Kupa 2. fordulóját elhalasztjuk!

Az új időpont:
2015. május 30. szombat 10:00 óra,
Helyszín: változatlan (Szt. István Park)

Kellemes pünkösdi hétvégét kívánunk mindenkinek!

2015. május 7., csütörtök

Tamási Kupa 2015. gyermek amatőr kerékpárverseny 2. forduló

Figyelem!
Hamarosan jön a Tamási Kupa 2015. gyermek kerékpárverseny sorozat 2. fordulója, melynek helyszíne a Szt. István Park lesz!